Możecie już oglądać nowe zdjęcia Street View z całej Polski, m.in. z Łodzi, Szczecina, Bydgoszczy, Lublina, Katowic i innych miast i miejscowości.

W ramach dzisiejszej aktualizacji dostępnych jest też wiele nowych atrakcji turystycznych. Udajcie się się na wirtualną wycieczkę do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu:


Wyświetl większą mapę

odwiedźcie Pałac w Nieborowie :


Wyświetl większą mapę

albo Zamek Bobolice:


Wyświetl większą mapę


możecie też obejrzeć stare samochody w Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach:


Wyświetl większą mapę

Od marca 2012 r. w ramach Street View możecie oglądać m.in. zdjęcia z Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Krakowa oraz z wybranych miejsc Polski jak np. Pszczyna, molo w Sopocie, droga do Doliny Chochołowskiej, zakopiańskie Krupówki czy rynek w Kazimierzu Dolnym. Teraz ta lista poszerzyła się o setki nowych miast, miejscowości i atrakcji turystycznych z całej Polski.

Aby obejrzeć zdjęcia Street View, wystarczy wejść na Mapy Google i w obrębie konkretnego miejsca przybliżyć je do maksymalnego poziomu. Możecie też przeciągnąć ikonkę pomarańczowego ludzika (Pegmana) na Mapy Google, miejsca z niebieskim obrysem zostały sfotografowane w ramach Street View.

Mamy nadzieję, że spodobała się Wam ta aktualizacja. Zapraszamy na naszą stronę Google+ po więcej aktualności na temat Street View.