Posted:
Już po raz drugi w tym roku zawita do Polski, organizowany przez Google Developers program dla startupów Launchpad Week. Przez pięć dni, wybrane startupy będą pod kierunkiem mentorów intensywnie pracować nad swoimi produktami. Każdy dzień poświęcony będzie osobnemu zagadnieniu: strategii produktu, marketingowi, projektowaniu doświadczeń użytkownika, oraz szeroko pojętej technologii.

Launchpad Week #2 odbędzie się w Campus Warsaw w dniach od 14-18 grudnia 2015r. Szczegółowe informacje na temat agendy, mentorów i wymagań, można znaleźć na stronie wydarzenia. Startupy zainteresowane uczestnictwem, proszone są o aplikowanie za pośrednictwem niniejszego formularza, do końca listopada 2015r.Posted:
Moje pierwsze wspomnienie dotyczące oglądania filmu związane jest z moim tatą. Miałem chyba cztery lata kiedy pewnego popołudnia tata odpalił nasz pokaźnych rozmiarów telewizor i magnetowid Betamax i włączył “Gwiezdne Wojny”. Film absolutnie mnie zachwycił i od tamtej pory obejrzałem oryginalną trylogię co najmniej kilkanaście razy.

Nie jest żadną tajemnicą, że w Google, oprócz mnie, pracuje jeszcze cała masa fanów Gwiezdnych Wojen. Bardzo często na korytarzach można spotkać Lorda Vadera, psy przebrane za mistrza Yodę, a nawet szturmowców przemierzających hale naszego centrum danych (pewnie wciąż szukają tamtych droidów). Nic więc dziwnego, że kiedy usłyszeliśmy o Epizodzie VII od razu zaczęliśmy zastanawiać się w jaki sposób Google mogłoby złożyć uznanie dla tych wspaniałych opowieści: ”Czy nie byłoby super gdybyśmy zrobili coś związanego z Gwiezdnymi Wojnami w wyszukiwarce? Sokół Millenium w Cardboardzie byłby rewelacyjny! A może Tłumacz Google mógby odszyfrowywać galaktyczne języki?” … itp, itd. W miarę jak rosła liczba pomysłów rosło też grono osób, które chciały wziąć udział we wcielaniu ich w życie.

Zwróciliśmy się do naszych przyjaciół w Lucasfilm i Disney i rozpoczęliśmy współpracę nad budowaniem serwisu google.com/starwars. To miejsce stworzone dla fanów i prowadzone przez fanów. Od dziś możecie wybrać ciemną lub jasną stronę mocy i patrzeć jak w zależności od Waszego wyboru zmieniają się Wasze ulubione aplikacje Google np. Gmail, Mapy, YouTube, Chrome i wiele innych, które odzwierciedlą wybraną przez Was ścieżkę. A to dopiero początek. Od dziś aż do premiery będziemy Wam serwować jeszcze więcej niespodzianek, w tym Sokoła Millenium w całej swojej (wirtualnej) okazałości, wiec bądźcie czujni! Przebudźcie w sobie Moc i wyczekujcie na jeszcze więcej atrakcji, które wydarzyły się dawno, dawno temu w odległej galaktyce…

Do zobaczenia w kinach już w grudniu. Ja wybieram się z tatą.

Posted:
Wybór odpowiedniego miejsca na imprezę ze znajomymi, wspólny weekend z rodziną czy szybka kawa z przyjaciółmi mogą być nie lada wyzwaniem. Aby ułatwić podejmowanie takich decyzji, rozszerzamy program Lokalnych Przewodników, który ułatwia Wam dodawanie do Map Google swoich ulubionych miejsc, by stały się przyjaźniejsze dla wszystkich użytkowników.

Lokalni Przewodnicy to międzynarodowa społeczność, która pomaga odkrywać świat i przy okazji otrzymywać dodatkowe korzyści. Po rejestracji możecie zacząć udoskonalać Mapy Google by zdobywać punkty, które pozwalają m.in. na dostęp do do najnowszych usług Google przed premierą, możliwość wzięcia udziału w konkursach i wydarzeniach oraz dodatkową przestrzeń na Dysku.

Każda zmiana na Mapach to 1 punkt, możecie otrzymać maksymalnie 5 punktów za każde miejsce, które poprawicie.
Im więcej punktów uda Wam się uzbierać, tym większe korzyści Was czekają. Poniżej krótki opis korzyści oferowanych na poszczególnych poziomach:
 • Poziom 1 (0 - 4 punkty): Udział w konkursach organizowanych przez Google w wybranych krajach.
 • Poziom 2 (5 - 49 punktów): Wcześniejszy dostęp do nowych funkcji w usługach Google.
 • Poziom 3 (50 - 199 punktów): Oficjalne logo widoczne na profilu w Mapach Google.
 • Poziom 4 (200 - 499 punktów): Dodatkowy 1 TB miejsca na Dysku Google, idealny do przechowywania zdjęć, wspomnień i nagrań z podróży.
 • Poziom 5 (500+ punktów): Najlepsi Lokalni Przewodnicy będą zaproszeni do wzięcia udziału w naszym corocznym spotkaniu w Kalifornii, gdzie będą mieli okazję nawiązać nowe znajomości, zwiedzić siedzibę Google i uzyskać najświeższe informacje o Mapach Google.
Po rejestracji pobierzcie najnowszą wersję Map Google na Androida lub iPhone’a i regularnie sprawdzajcie swoje postępy. Wasze punkty, poziom i lista zadań do wykonania - tj. sugestie miejsc, które warto sprawdzić - pojawią się w jednym miejscu. Możecie także sprawdzić liczbę wyświetleń swoich zdjęć aby zobaczyć, ile osób skorzystało z Waszej pomocy. Aby dowiedzieć się więcej odwiedźcie naszą stronę internetową lub Centrum Pomocy. Zapraszamy!

Posted:
Dzisiaj odbyła się oficjalna inauguracja Campus Warsaw, naszego pierwszego Campusu w Europie Środkowo-Wschodniej i piątego na świecie. Możecie z niego korzystać już od poniedziałku, 23 listopada.
Jak wspominaliśmy ogłaszając uruchomienie naszej nowej przestrzeni, Warszawa jest idealnym miejscem dla Campusu - ma bardzo szybko rozwijającą się społeczność startupową, a Polska i Europa Środkowo-Wschodnia słyną ze świetnych programistów i specjalistów z wiedzą technologicznej światowej klasy. W Warszawie jest też największe biuro Google w regionie, a jego pracownicy będą pomagali w rozwoju Campusu jako mentorzy i prowadzący niektóre szkolenia.

Przestrzeń dla przedsiębiorców
Celem Campus Warsaw jest stworzenie przestrzeni, w której przedsiębiorcy mogą się rozwijać. Miejsca, gdzie mogą czuć się jak w domu, będąc blisko lokalnej społeczności, a jednocześnie mając dostęp do wszystkiego co potrzebne, by zbudować globalną firmę. W Campus Cafe, która prowadzi warszawska kawiarnia Emesen, mogą zabrać się do pracy, a jeśli chcą zorganizować wydarzenie mogą skorzystać z darmowej przestrzeni eventowej i sali szkoleniowej. Oczywiście mają też dostęp do pięknej przestrzeni co-workingowej TechHub.
Otwarcie Campus Warsaw

Unikatowe podejście do edukacji
Campus Warsaw to jednak znacznie więcej niż przestrzeń. To bogactwo programów i szkoleń stworzonych po to by edukować, inspirować i łączyć społeczności technologiczne z Europy Środkowo-Wschodniej. To miejsce umożliwiające codzienną naukę, w którym przedsiębiorcy mogą uczestniczyć w warsztatach dotyczących m.in. designu, rozwoju produktów czy pozyskiwania klientów. To również miejsce, gdzie odbywają się sesje mentoringowe 1:1. Ponadto Campus zapewnia też globalne kontakty, dzięki programom takim jak Campus Exchange, podczas których przedsiębiorcy ze świata mogą przyjechać do pracy w warszawskim Campusie, a polskie firmy mają szansę pracować w innych Campusach na świecie. To przestrzeń dla wszystkich - dzięki programom takim jak Women@Campus i Campus for Moms, czyli trwającycm 9 tygodni programie szkoleniowym dla rodziców. A w planach mamy znacznie więcej.

Startupy już pracują
Kilka tygodni temu uruchomiliśmy naszą stronę internetową, zapraszając społeczność startupową do dołączenia do nas, prowadzenia szkoleń i odkrycia dodatkowych możliwości. Już ponad 1450 osób dołączyło do społeczności Campus Warsaw. A w przestrzeni co-workingowej powitaliśmy startupy, które zostaną z nami na dłużej.

Globalna wizja
Niewiele ponad 3 lata temu uruchomiliśmy nasz pierwszy Campus w Londynie. Wtedy nie myśleliśmy jeszcze o globalnej ekspansji, chcieliśmy mieć pozytywny wpływ na lokalną społeczność startupową w mieście. Campus Warsaw czerpie wiele z tego co udało się osiągnąć w Campus London, ponieważ po trzech latach, sukces londyńskiej przestrzeni jest niesamowity. Od otwarcia drzwi w 2012 r., społeczność Campus London zyskała prawie 50 tys. członków, a startupy zrzeszone w londyńskim Campusie pozyskały ponad 110 mln dolarów finansowania i stworzyły ponad 1,8 tys. miejsc pracy. Równie duży potencjał widzimy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, a widząc jakie startupy pochodzą z tego regionu, jesteśmy pewni, że niebawem zdobędą świat!

Więc na co czekasz? Przyjdź i zacznij coś z nami w Campus Warsaw.Come start something with us at Campus Warsaw

Today, we officially opened Campus Warsaw, our first Campus in Central and Eastern Europe, and fifth in the world.
As we said when we announced the space, Warsaw was the right place for a Campus for so many reasons. Startups here are already flourishing, and there’s an incredible depth of technical talent and innovators in the region. There’s a Google office a quick drive away, full of Googlers who can’t wait to help out as mentors and speakers. So, what will you find at Campus Warsaw?

Our Space for Entrepreneurs
Our goal with Campus Warsaw is to create a space where entreprepreneurs can thrive. Where they can feel at home with the local community, yet have everything they need to build a global company. So, at Campus Cafe managed by EMESEN, founders and soon-to-be founders can get to work. If they need to host an event, they can apply to use our event space and classroom (for free!). And, of course, there’s a beautiful collaborative coworking area run by TechHub with a mix of open desk space and private offices for entrepreneurs.
Campus Warsaw Opening Celebration
 A Unique Approach to Education
Campus Warsaw is more than just space. It’s a wealth of programs designed to educate, inspire and connect Central and Eastern Europe tech communities. It’s a place for day-to-day learning through workshops on design, product development, and customer acquisition, as well as one-on-one mentoring with Googlers and industry experts. It’s a place to connect with the rest of the world, for Polish startups to go global through programs like Campus Exchange, which brings international entrepreneurs to Warsaw, and gives Polish entrepreneurs an opportunity to work out of one of our other Campuses around the world. It’s a place for everyone – with programs like Women@Campus and Campus for Moms, a nine-week baby-friendly startup school for new parents. And we’re really just getting started.

The Startups Already at Work
A few weeks ago, we launched our website, inviting the startup community to become members, sign up to host events, and explore upcoming opportunities. Already, more than 1,450 people have signed up to be members of Campus Warsaw. And in the coworking space, we’re getting ready to welcomed some longer term resident startups.

A Global Vision
Just over three years ago, we launched our first Campus in London. At the time, we didn’t have global expansion in mind, we were just trying to see if we could make a meaningful impact in London, and help startups there grow. Campus Warsaw is modeled after Campus London, because, three years on, the momentum we’ve seen is simply stunning. Since opening its doors in 2012, the community at Campus London has grown to nearly 50,000 members, and startups there have created more than 1,800 new jobs, raising over US$110 million in funding. We see the same potential in Warsaw as a city, and hope Campus will become a hub to support startups in the wider region. From the startups we’ve met so far, we’re pretty sure entrepreneurs in this community are going to take the world by storm.

So what are you waiting for? Come start something with us at Campus Warsaw.

Posted:
Platforma Internetowe Rewolucje powstała by pomagać przedsiębiorcom oraz wszystkim tym, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o potencjale, jaki kryje internet i rozwijać kompetencje cyfrowe. Umieszczone na niej materiały wideo są zróżnicowane tematycznie i dotyczą m.in. narzędzi do analizy danych, aplikacji mobilnych czy skutecznego wykorzystywania potencjału mediów społecznościowych.


Jak skorzystać z platformy?

Wystarczy odwiedzić stronę Internetowych Rewolucji i odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań, które pomogą Wam stworzyć unikalny plan nauki. Na platformie udostępnione są między innymi krótkie filmy instruktażowe, w których eksperci w prosty sposób objaśniają, jak wykorzystać internet do tego, by zwiększyć obroty swojej firmy i zdobyć więcej klientów. Platforma pozwala na indywidualne dopasowanie materiału w zależności od stopnia Waszej wiedzy. Zawiera treści zarówno dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie internetu, jak i dla tych, którzy posiadają już pewną wiedzę w tym zakresie. Na zakończenie każdego działu przygotowane są krótkie testy i powtórki. Po przejściu i zaliczeniu wszystkich etapów nauki otrzymacie certyfikat poświadczający uczestnictwo w szkoleniu. Na platformie możecie znaleźć także odsyłacze do omawianych narzędzi przydatnych podczas rozpoczynania działalności w internecie. Poza narzędziami Google, internetowy kurs oferuje także obiektywny przegląd różnych innych rozwiązań przydatnych dla przedsiębiorców.

Inspiracyjne sukcesy

Na stronie Internetowych Rewolucji możecie też zainspirować się historiami sukcesu polskich firm, na przykład PIXERS. To wrocławska firma, której misją jest ożywianie wnętrz przez dekorowanie ich spersonalizowanymi fototapetami, naklejkami, obrazami i plakatami. Od początku swojej działalności w 2010 r. firma PIXERS korzysta z różnych narzędzi internetowych, dzięki którym skutecznie dociera do klientów nie z tylko z państw europejskich, ale także do Rosji, Stanów Zjednoczonych czy Brazylii i osiągnęła już ponad 20 mln przychodu rocznie.Platforma powstała w ramach ogłoszonego w czerwcu programu, który do końca 2016 roku zapewni wsparcie w rozwoju kompetencji cyfrowych 100 tys. obecnych i przyszłych przedsiębiorców w Polsce. Dzięki pozyskanym w ramach Internetowych Rewolucji umiejętnościom, przedsiębiorcy będą w stanie nie tylko wprowadzić rozwiązania internetowe w swojej działalności, ale przede wszystkim zrobić to świadomie i w optymalny dla swoich potrzeb sposób. Dla niektórych firm może to oznaczać po prostu obecność w internecie, dla innych nastawienie na użytkowników internetu mobilnego, wdrożenie sprzedaży internetowej lub wykorzystanie narzędzi w chmurze, niektóre z kolei mogą rozpocząć cyfrowy eksport i globalną ekspansję.

Uruchomienie platformy zbiega się w czasie z rozpoczynającym się dziś Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości. Z tej okazji szczególnie zachęcamy przedsiębiorców do zainwestowania w rozwój swoich umiejętności!

Posted:
Około 60% miejsc na świecie nie ma obecnie dostępu do internetu, a nawet tam gdzie połączenie jest możliwe, często jest bardzo słabe. Więc z dużym prawodopobieństwem także Wy podrózując, często trafiacie do miejsc gdzie dostęp do sieci jest niemożliwy lub utrudniony. Zespół Map Google postanowił zmierzyć się z tym problemem i zaoferować rozwiązanie, które pokaże Wam drogę nawet gdy nie macie dostępu do sieci.

Teraz możecie zapisać mapę na dowolnym urządzeniu mobilnym i skorzystać z niej wtedy, gdy połączenie z internetem nie będzie możliwe. Nawet gdy znajdziecie się na wiejskiej drodze czy w podziemnym garażu Mapy Google będą działać nieprzerwanie. Do tej pory mogliście zapisać offline jedynie konkretny widok mapy. Teraz w Mapach Google bez dostępu do sieci możecie korzystać z nawigacji samochodowej, wyszukiwać konkretne miejsca czy otrzymywać szczegółowe informacje o nich jak np. godziny otwarcia czy oceny.


Mapę danego obszaru możecie pobrać poprzez wyszukanie interesującego Was miejsca, miasta czy kraju i kliknięcie “Pobierz” lub poprzez wybranie w Mapach Google opcji “Obszary Offline” (“Offline Areas”) i naciśnięcie przycisku “+”. Po pobraniu obszaru, Mapy Google automatycznie przełączą się do trybu offline gdy połączenie będzie bardzo słabe lub niemożliwe. Po wykryciu dostępu do sieci, aplikacja ponownie włączy tryb online, dając Wam możliwość korzystania z pełnej wersji czyli np. sprawdzania natężenia ruchu drogowego na danej trasie. W domyślnych ustawieniach Mapy są pobierane na urządzenie mobilne tylko w trybie Wi-Fi, by zapobiec zwiększonym opłatom za transmisję danych.
Po raz pierwszy te nowe możliwości Map prezentowaliśmy podczas konferencji Google I/O w maju. Dzisiaj udostępniamy te nowe funkcje użytkownikom Map Google dla Androida, wszyscy będą mieli do nich dostęp w ciągu kilku najbliższych dni, a wersja dla iOS będzie dostępna niebawem. Niebawem będziemy udostępniać jeszcze więcej funkcji offline, abyście mogli znaleźć drogę zawsze i wszędzie.

Posted:
Rozpoczynamy odliczanie dni do otwarcia Campus Warsaw! Tworzymy miejsce dla przedsiębiorców, w którym będą mogli się uczyć, wymieniać doświadczeniami i tworzyć firmy, które być może zmienią świat. Po uroczystości otwarcia 19 listopada, Campus Warsaw otworzy swoje podwoje dla wszystkich zarejestrowanych już 23 listopada! Campus Warsaw będzie pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej i piątym działającym na świecie Campusem. W ramach przygotowań do otwarcia chcemy podzielić się z Wami szczegółami na temat programów i wydarzeń, które już niebawem rozpoczną się w Campus Warsaw.

Wydarzenia i programy w Campus Warsaw

Przedsiębiorcy znajdą w Campusie niespotykaną ofertę programów szkoleniowych i wydarzeń - od spotkań mentoringowych po hackatony, od demo days po zaawansowane treningi. Będziemy wspierać społeczność i zapewnimy kontakty, które pomogą rozwijać się startupom na każdym etapie rozwoju. Oto zaledwie kilka wydarzeń i programów, które odbędą się w pierwszym miesiącu działalności Campus Warsaw:

Programy Campus Warsaw:
 • Mentoring@Campus. W każdy piątek odbywać się będą sesje mentoringowe czyli spotkania 1:1 dla przedsiębiorców i startupów z ekspertami Google. Każdego tygodnia temat będzie inny, od projektowania interfejsu użytkownika, przez prawo, po rozwój firmy. Odwiedźcie naszą stronę by zapisać się na nadchodzące sesje.
 • Campus Exchange. To intensywny, tygodniowy program, stworzony w celu wsparcia przedsiębiorców z Europy Środkowo-Wschodniej w działalności globalnej.
 • Women’s Breakfast at Campus. Odbywające się raz w miesiącu spotkania dla kobiet zajmujących się technologią, w ramach których można podzielić się doświadczeniami i poznać inne członkinie społeczności. Dołączcie do nas już 26 listopada!
 • VC Office Hours presented by Campus. Wiodące fundusze VC z Polski i Europy będą dyżurować i spotykać się ze społecznością Campusu. Już w pierwszym tygodniu działalności Campusu, Innovation Nest, partner Campus Warsaw z Krakowa oraz Speedup Group z Poznania będą spotykały się ze startupami. SeedCamp, bazujący w Londynie fundusz zalążkowy, zorganizuje spotkanie zapoznawcze i dyżury by podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z mentoringiem i pozyskiwaniem środków z warszawską społecznością.
 • Google Developer Relations Launchpad. Tygodniowy program, który zapewnia deweloperom technologię, wydarzenia, zasoby online, wiedzę oraz społeczność - wszystko co jest potrzebne do uruchomienia i wyskalowania własnej aplikacji.
Spotkania organizowane przez społeczność:
 • Demo Nights. Globalna społeczność startupów technologicznych TechHub , która w Warszawie prowadzi przestrzeń co-workingową, sprowadzi do Warszawy swoje międzynarodowe wydarzenia #TechHubTuesday Demo Night. To świetna okazja dla założycieli, by zaprezentować swoje startupy i produkty społeczności międzynarodowej.
 • Innovation Nest
  • SPIN. Warsztaty dotyczące rozwoju klientów skierowane do startupów technologicznych b2b na różnych etapach rozwoju - od weryfikacji konceptu po rozwinięty biznes i nowe możliwości ekspansji. Podczas dwudniowych warsztatów, zespoły będą miały szanse dopracować swoje modele biznesowe, otrzymać mnóstwo informacji zwrotnych od mentorów i rozwinąć swoją ofertę.
  • Growth! Akcelertator Innovation Nest, to trwające 3 tygodnie sesje, które mają na celu pomoc startupom w zwiększeniu przychodów i naukę sztuki pozyskiwania funduszy poprzez pracę z doświadczonymi VC i mentorami. W ramach programu wybrane zespoły zostaną zaproszone do odwiedzenia Doliny Krzemowej, a demo days odbędą się w Campus Warsaw i Campus London.
Więcej informacji o tych i innych programach oraz zapisy znajdziecie na naszej stronie internetowej!

Zapraszamy do Campusu

Zapraszamy twórców, innowatorów i przedsiębiorców do dołączenia do naszej społeczności, zorganizowania wydarzenia dla startupów, wzięcia udziału w programach i seriach szkoleniowych, albo po prostu do napicia się kawy w Campus Cafe. Z przyjemnością informujemy, że Emesen, kawiarnia warszawskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej, otwiera swoją drugą lokalizację w Campus Warsaw. Zaoferuje Wam bogaty wybór kawy i pysznego jedzenia, abyście mieli energię do pracy nad wielkimi pomysłami.

Nie zapomnijcie zapisać się do naszej społeczności Campus Warsaw na stronie campus.co/warsaw, tam też możecie zgłosić chęć organizacji wydarzenia. Obserwujcie nas też na Facebooku, Twitterze i Instagramie by być na bieżąco. Do zobaczenia już niebawem!

Otwarcie Campus Warsaw jest objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.


Campus Warsaw: The Countdown to Launch

The countdown to the opening of Campus Warsaw has begun! We're creating a home for entrepreneurs to connect, learn, and build companies that we hope will change the world. Campus Warsaw will officially open doors on November 23 and will be our fifth Campus globally and first in Central & Eastern Europe. As we prepare to open our doors, we’re thrilled to share more details around the programs and events that will be hosted at Campus.

Check out events and programs at Campus
At Campus, entrepreneurs have unparalleled access to programming and events. From mentorship to hackathons to demo days and advanced trainings, we provide community and connections to help startups at all stages grow. Here are just some of the events and programs we'll be hosting during the first month of Campus Warsaw:

Campus Programs
 • Mentoring@Campus: Every Friday, we will host mentoring sessions for entrepreneurs and startup teams to meet one-on-one with Google experts. There will be a different topic each week, ranging from legal to UX to growth. Check our website to sign up for upcoming mentorship sessions.
 • Campus Exchange: Campus Exchange is an intensive week-long program designed to bring international founders from across the Central and Eastern European region together to focus on going global.
 • Women’s Breakfast at Campus: Women's Breakfast is a monthly breakfast for women in tech, where to get to know the community and share your experience with the others. Join us on November 26 for the first one!
 • VC Office Hours presented by Campus: Leading VCs from around Poland and Europe will also be hosting office hours to meet with the Campus community. Innovation Nest, our Campus Warsaw partner from Krakow, and Speedup Group from Poznan will host office hours at Campus during our opening week. Seedcamp, a London-based FIrst Round Fund, will host a meet and greet and office hours to bring their fundraising and mentoring expertise to Warsaw.
 • Google Developer Relations Launchpad: This week-long program provides developers with the technology, events, online resources, expertise, and community to launch and scale their app.
Community Events
 • Demo Nights: Global community for technology entrepreneurs, TechHub, which runs the coworking space at Campus Warsaw, will be will be bringing their international #TechHubTuesday Demo Night events to Campus Warsaw. This is a great chance for founders to to showcase their startup and product to the local and international tech community.
 • Innovation Nest
  • SPIN program: SPIN is a customer development workshop for tech B2B startups in various stages of development - from concept verification to the developed business and new expansion opportunities. During two days teams will have a chance to work on their business models, get loads of feedback from mentors and shape their pitch.
  • Growth! Innovation Nest accelerator- Growth! is three week-long sessions focused on helping startups grow revenue and learn the art of fundraising working with experienced VCs and mentors. Teams will be invited to travel to Silicon Valley during the program, and demo days will be hosted at Campus Warsaw and Campus London.
You can find more information on these programs and more and sign up on our website!

Come visit Campus
We invite creators, innovators, and entrepreneurs to join our community, host an startup event, learn via our programs and educational series, or just come grab a cup of coffee from the Campus Cafe. We are delighted that Emesen, the cafe housed inside the Museum of Modern Art, will be opening their second location at Campus Warsaw and will provide rich coffee and delicious food to fuel your journey as you tackle big ideas.

Don’t forget to sign up to be an official member of our Campus Warsaw community or apply to host an event for free at campus.co/warsaw, and follow us on Facebook, Twitter, and Instagram for more updates. See you soon!