W marcu zeszłego roku udostępniliśmy pełną wersję serwisu Mapy Google w Polsce. Poza wyszukiwaniem na mapie adresów i tras dojazdów, jedną z często używanych przez Was funkcji jest wyszukiwanie firm.

Nasze wykazy zawierają informacje pochodzące z naszych wyników wyszukiwania w internecie, otrzymane bezpośrednio od właścicieli lokalnych firm oraz uzyskane z innych źródeł, takich jak publiczne katalogi firm. Właściciele firm mogą uzupełnić dane wyświetlane w naszym serwisie o dodatkowe informacje, takie jak godziny otwarcia, zakres usług, zdjęcia, filmy i inne poprzez zarejestrowanie firmy w Centrum Firm Lokalnych.

Aby ułatwić Wam proces rejestracji firmy i towarzyszyć Waszym pierwszym krokom po Centrum Firm Lokalnych, stworzyliśmy krótkie video instruktażowe, wyjaśniające w jaki sposób można szybko wprowadzić dane o firmie do Map Google.

Jeśli nie korzystaliście jeszcze z Centrum Firm Lokalnych, a chcielibyście zamieścić Waszą firmę w Mapach Google, bądź też uzupełnić informacje, które już są wyświetlane w naszym serwisie, - ten film jest właśnie dla Was!